2019 Sonuçlar

 

Kategori Dereceleri

10K Kadınlar 

 

1- Nergiz Dikme             01:26:00

2- Christiane Marschal   01:26:22

3- Ayşe Pelin Tuna         01:48:00

 

10K Erkekler 

 

1-  Volkan Cindemir         01:13:00

2-  Tanju Çatal                 01:14:00

3-  Denis Marschal          01:21:00

 

50K Erkekler 

1-  Atilla Arslankaya            05:30:00

2-  Hüseyin Bayır                05:56:00

3-  İlker Yıldırım                  05:59:00

 

21K Erkekler 

 

1- Müslüm Aktaş                02:27:01 ( 30dk cezalı) 

2- Emre Yılmaz                  02:30:02 

3- Serhat Can Çetin           02:32:33

 

21K Kadınlar 

 

1-   Hazal Serifoğlu Çetin   02:32:13

2-   Elif Numanoğlu             02:41:23 ( 30dk cezalı ) 

3-     Ebrar Yıldız                  02:50:22 (Organizasyon komitesi kararı ile )

 

 

Türkler ve Mülteciler Dost Çocuklar Koşusu Kızlar  500 Mt. 

 

1- Rüya Çatal                 00:03:11

2- İlayda Gültaş              00:03:26

3- Meryem Muhammed  00:03:35

4- İrem Pehlivan             00:04:07

5- Gamze Topal              00:04:40

6- Safinaz Muhteber       00:04:50

7- Seda Sadık                00:05:45

8- Melek Sadık               00:05:50

9- Aleyna Gültaş            00:05:51

10- Kardelen Topal        00:05:51  

11- Buse Topal              00:05:53

12- Bahar Sarı               00:05:53

13- Sitare Pamuk          00:04:50

 

Türkler ve Mülteciler Dost Çocuklar Koşusu Erkekler  500 Mt.  

1- Mustafa Enmakasesi 00:03:32 

2- Ahmet Favvaz           00:03:40

3- Mustafa Kamal          00:04:01

4- Abdullah Manav        00:04:20

5- Yaser Ammar            00:04:23

6- Tuğra Albayrak         00:04:48

 

 

10K Kadınlar 

 

1- Nergiz Dikme             01:26:00

2- Christiane Marschal   01:26:22

3- Ayşe Pelin Tuna         01:48:00

4- Tuğba Hekimoğlu       01:55:00 

 

10K Erkekler 

 

1-  Volkan Cindemir         01:13:00

2-  Tanju Çatal                 01:14:00

3-  Denis Marschal          01:21:00

4-  Hüseyin Çoban          01:22:23

5-  Mehmet Toker            01:24:28

6-  Mehmet Toker            01:25:13

7-  Sedat Bayır                01:25:34

8-  Egemen Çakır            01:26:39

9-  Ferhan Cemşitoğlu.   01:27:00

10- Hakan Kırca              01:37:00 

11- Hakan Görkey           02:26:53

12- Kemal Memişoğlu     DNF

 

50K Erkekler 

1-  Atilla Arslankaya            05:30:00

2-  Hüseyin Bayır                05:56:00

3-  İlker Yıldırım                  05:59:00

4-  Eyüp Kutluhan Doğan   06:02:32

5-  Bayram Ülker                06:25:34

6-  Fırat Ali Özcan              06:56:45

7-  Deniz Acar                    07:33:30

8- Özkan Kayalıca             07:33:30

9- Ferhat Toprak                07:33:30

10- Hasan Sözen               08:02:10

 

21K Erkekler 

 

1- Müslüm Aktaş                02:27:01 ( 30dk cezalı) 

2- Emre Yılmaz                  02:30:02 

3- Serhat Can Çetin           02:45:22 

4- Burak Abacıoğlu            02:45:23 ( 30dk cezalı)

5- Kemal Aksu                   02:45:00 

6- Mehmet Emin Güneş    02:46:00 (30dk cezalı ) 

7- Fatih Karakaş                02:47:47

8- Bülent Yeşilgöz              02:49:34 

9- İsmet Akçay                 02:50:22

10-Turan Doğançay            02:58:23 

11- Emrah Fırıncı.              02:59:00

12- Burak Yıldırım              03:02:36

 13- Ender Öksüz                03:05:00

14- Murat Avcıoğlu             03:28:00

 

21K Kadınlar 

 

1-   Hazal Serifoğlu Çetin   02:32:13

2-   Elif Numanoğlu             02:41:23 ( 30dk cezalı ) 

3-   Nilüfer Özçevik             02:43:43

4-   Ebrar Yıldız                  02:50:22 

5-   Tuğba Göker                 03:38:43

6-   Gülfer Altun                    03:40:17

7-   Elmira Topaloğlu             04:17:00

8-   Elif Tanyer                       04:17:00

9-   Kübra Dönmezkol           04:17:00

10-  Aygül Büyüktaş             DNF

11-  Songül Çimen               DNF

12-  Emine Güzel.                DNF 

 

2018 Sonuçlar

50K Erkekler 

Dylan Netter (USA) 7:36:35

Celil Kaçoğlu (TR) : 7:37:02

Orhan Metin(TR) : 7:42:28

Cem Temizel : 08:55

Ali Parlak : 08:55

Stuart Williams : 08:55

Fırat Çınar : 09:10:10

21K Kadınlar : 

Aysha Twose : 3:16

Susanne Walter : 3:46:32

Hiba Almuhammad : 3:47:13

21K Erkekler: 

Yüksel Duman : 2:46:12

Erdinç Kazak: 2:49:54

Alper Gürel : 2:50:37

Selim Barkan : 3:15:43

Emirhan Demirel : 3:16:29

Yücel Güven : 3:20:42

Muhammed Salih : 3:26:09

Ali İpekçi : 4:10:45

Adem İpekçi : 4:10:54

Önder Aydemir : 4:45 : 50

Mustafa Çiftçi : 4:45: 50

10K Erkekler 

Tanju Çatal : 1:30:43

Mustafa Gökhan Vural : 1:56:33

Murad Sancar 2:36 :43

10K Kadınlar : 

Ayşe Yılmazer : 1:29:22

Akuila Fındıklıyan : 1:49:44