Ulaşım İçin İstanbuldan İlk 40 Kişiye Ücretsiz Ulaşım Sağlanacaktır.  Diğer şehirlerden ulaşım için servis sağlanırsa buradan duyurusu yapılacaktır.

Uçak : Ordu Giresun Havalimanı

Otobüs:

Otobüs için birçok firma ile fatsa ya ulaşabilirsiniz. Aybastı ilçe merkezine gelen AYBASTI İTİMAT ve ÖZAY Firması , Fatsa -Aybastı Minibüsü , Ordu Aybastı Otobüsü, Samsun Aybastı Otobüsü bulunmaktadır. Fakat sık sefer bulunmadığı için önceden araştırma yapıp ya da bize danışarak uçak otobüs bileti alınması gereklidir.

 

Servis Güzergahı: Beylikdüzü Belediye – İncirli Ethica hastanesi – Kozyatağı – Niksar(tokat) – Perşembe Yaylası şeklinde olacaktır. Servis kullanacaklar 27 Haziran 2019 Saat 22:00 Beylikdüzü 22:30 İncirli – 00:00 de kozyatağında olacaktır. Servis için sizinle kayıt sonrası iletişime geçilecektir. 

Samsun ve Ordu Havalimanı’ndan Havaş Servisi ile gelecekler için Fatsa’da inip servislerimiz ile Perşembe yaylasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Fatsa Servisimiz için , katılımcıların en geç 22:30 da Ordu Havalimanında olmaları tavsiye edilir. Aksi Takdirde kendileri start noktasına ulaşım sağlaması gerekir. Akşam saatlerinde muhtemel sis nedeniyle 90 dakika olan ulaşım süresi 3-4 saate çıkmaktadır. Yaylanın kendi iklimi bunu gerektirdiği için katılımcılara tavsitemiz, 28 Haziran 2019 Cuma günü saat 20:00 ve daha erken saatlerdeki uçuşlara bilet almaları önerilir.

Shuttle Servis :

Perşembe Yaylası -Aybastı ilçe merkezi (17Km) sürekli shuttle servisimiz olacaktır.

Tek yön Servis Ücreti 50TL dir .

Perşembe yaylası- Fatsa Arası Cuma (67Km) servisimiz olacaktır.

ORDU GİRESUN Havalimanı

Samsun ve Tokat

Giresun yönünden ulaşım bilgisi aşağıda verilecektir.

Tokat- Niksar yönünden servisimiz yoktur.

Özel Araç :