Ulaşım için İstanbul’dan ilk 40 kişiye ücretsiz ulaşım sağlanacaktır.  Diğer şehirlerden ulaşım için servis sağlanırsa buradan duyurusu yapılacaktır.

Uçak : Ordu Giresun Havalimanı

Otobüs:

Otobüs için birçok firma ile Fatsa’ya ulaşabilirsiniz. Aybastı ilçe merkezine gelen AYBASTI İTİMAT ve ÖZAY Firması, Fatsa -Aybastı Minibüsü , Ordu Aybastı Otobüsü, Samsun Aybastı Otobüsü bulunmaktadır. Fakat sık sefer bulunmadığı için önceden araştırma yapıp ya da bize danışarak uçak-otobüs bileti alınması gereklidir.

 

Servis Güzergahı: Kozyatağı – Niksar (Tokat) – Perşembe Yaylası şeklinde olacaktır. Servis kullanacaklar 27 Haziran 2019 Saat  23:59 da Kozyatağı’nda olacaktır. Servis için sizinle kayıt sonrası iletişime geçilecektir. 

Samsun ve Ordu Havalimanı’ndan Havaş Servisi ile gelecekler için Fatsa’da inip servislerimiz ile Perşembe Yaylası’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Fatsa Servisimiz için, katılımcıların en geç 22:30 da Ordu Havalimanı’nda olmaları tavsiye edilir. Aksi Takdirde kendilerinin start noktasına ulaşım sağlaması gerekir. Akşam saatlerinde muhtemel sis nedeniyle 90 dakika olan ulaşım süresi 3-4 saate çıkmaktadır. Yaylanın kendi iklimi bunu gerektirdiği için katılımcılara tavsiyemiz, 28 Haziran 2019 Cuma günü saat 20:00 ve daha erken saatlerdeki uçuşlara bilet almalarıdır.

Shuttle/Servis :

Perşembe Yaylası -Aybastı ilçe merkezi (17Km) sürekli shuttle/servisimiz olacaktır.

Tek yön Servis Ücreti 50TL’dir.

Perşembe Yaylası- Fatsa arası(67 km) Cuma gün servisimiz olacaktır.

ORDU GİRESUN Havalimanı

Samsun ve Tokat

Giresun yönünden ulaşım bilgisi aşağıda verilecektir.

Tokat- Niksar yönünden servisimiz yoktur.

Özel Araç :